Saliha Özçınar’dan Murat Bakan’a yanıt gecikmedi!

Saliha Özçınar’dan Murat Bakan’a yanıt gecikmedi!

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin mülkiyeti Kiraz Belediyesi’ne ait olan ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan “Yeni Kiraz Planları” ile ilgili olarak mahkemeye açtığı davada “yürütmeyi durdurma” kararı çıkması üzerine Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i hedef almıştı

CHP İzmir Milletvekili Murat BakanAKP Kiraz ilçe kongresinde konuşan Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar’ın açıklamalarına tepki göstermiş ve “İzmir, kendi değerlerine en uzaktakilere bile kin tutmaz. İzmir; sevginin, hoşgörünün kentidir. İzmir’in inandığı değerler içinde kin yoktur” dedi. Kirazlı Belediye Başkanı Özçınar’ın dilinin iktidar dili olduğunu belirtti.

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar’dann Murat Bakan’ın sözlerine yanıt gecikmedi ve sosyal medya hesabından cevap verdi.

Bu aksam Hayvan sağım sırası bendeydi. Hanemize yeni katılan buzamız Kaderimiz doğdu Sağlıcakla büyüsün insallah
Hayvancılık gerçekten zor bir meslek Allah tüm hayvancılıkla geçinen vatandaşlarımıza kolaylıklar versin
Gün boyu İzmir’de faaliyet gösteren bazı yerel internet gazeteleri CHP’li sözde bölge milletvekillerinin benim ve arkadaşlarımın rantı olduğunu düşünerek asılsız ve yalan haberlerini izledim hem de üzülerek
Benim bugüne kadar devletin 1 kuruşu boğazımdan haram lokma olarak geçmemiştir
Geçmeyecektir de
Ben o bazı chp vekilleri gibi 1 trilyonluk evlerden toz görmeyen sokaklardan siyasete atılmadım
Ben hayvan damlarından çıkarak babadan kalma yadigar 2 göz odadan siyasete atıldım
Tüm hemşehrilerim rahat olsun
O hastane oraya olacak! Kiraz halkı kazanacak ve bu zihniyet kaybedecek

1-CHP zihniyeti, anlaşılan milletin temel sorun ve ihtiyaçları ile çiçek böcek işlerini bir türlü ayırt edemeyecek. Halkın önceliklerini es geçecek, yapılan işe de taş koyacak gibi görünüyor.

2-Kirazın yolunu dahi bilmeyen sözde milletin vekilleri; hastane projemizi durdurma kararını kendilerinin aldırdığını unutup, Kiraz’ın hakkını savunduğumuz için bizi kindarlıkla suçlamışlar! Çok yazık!

3-Bunu Karabağlar’da üniversite projesi için de yaptılar! İşleri güçleri, durdurmak, baltalamak olanlar, aynı zamanda bu şehre hiç bir yatırım yapmadan borçlanan, kredi çekenlerse durup düşünmek lazım!

4-İzmirli’nin mallarını, 202 taşınmazını hiçbir açıklama yapmadan satan; hiçbir iş yapmayıp demagojiden medet uman kendileri! Yaşadığım babadan kalma köy evini; bize rantçı diyenlerin yaşadıkları yere milyon verseler değişmem!

5- Üretme kabızlığının tedavisi yok! Tek bildikleri laf ebeliği! Tekrar ediyorum; Kiraz halkı eninde sonunda hastanesine kavuşacak.  Haklı mücadelemiz devam edecek!

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir