NIVEA’dan dudaklara kış bakımı

NIVEA’dan dudaklara kış bakımı

Soğuk havalarda, dudakların yeterli korumaya ve zengin beslenmeye ihtiyacı vardır, çünkü cilt bu bölgede özellikle hassastır, üstelik soğuk havadan, rüzgardan ve UV ışınlarından sık sık zarar görür. NIVEA’nın, nemlendirme, bakım, renk ve aromayı bir arada sunan Dudak Bakım Kremleri, kurumayan ve çatlamayan dudaklarıyla dikkat çeken kadınların çantalarından eksik olmuyor.

NIVEA Original Care Dudak Bakım Kremi

NIVEA’nın kış döneminde dudaklara yoğun bakım ve koruma sağlayan benzersiz formülü Original Care, shea yağı ve pantenol ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde 24 saat etkili bakım sağlayarak dudakları yumuşacık yapar ve kurumaya karşı korur.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 18.9 TL

NIVEA Böğürtlen Dudak Bakım Kremi

NIVEA Böğürtlen Dudak Bakım Kremi ile dudaklarınızı şımartın. Uzun süreli etkili nemlendirme özelliğiyle bakım yaparken, böğürtlen aroması ve ışıltı pigmentleri sayesinde dudaklarınıza hafif renk verir.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 18.9 TL

NIVEA Kiraz Dudak Bakım Kremi

NIVEA Kiraz Dudak Bakım Kremi ile dudaklarınızı şımartın. Uzun süreli etkili nemlendirme özelliğiyle bakım yaparken, kiraz aroması ve ışıltı pigmentleri sayesinde dudaklarınıza hafif renk verir.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 18.9 TL

NIVEA Lip Hydro Care Moisture Dudak Balmı

NIVEA Hydro Care Dudak Bakım Kremi ile dudaklarınızı şımartın. Saf su ve Aloe Vera içeren formülü ile yoğun ve uzun süre etkili nemlendirme sağlar. Dudaklarınızın kaybettiği nemi geri kazanmasını sağlayarak yumuşacık bir his bırakır.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 18.9 TL

NIVEA Med Repair Dudak Bakım Kremi

NIVEA Med Repair ile kurumuş ve çatlamış dudaklarınızı onarın. E vitamini içeren zenginleştirilmiş formülüyle kurumuş ve çatlamış dudakları anında rahatlatır, onarımına yardımcı olur ve daha fazla kurumasını önler. SPF 15 içerir, UVA ve UVB ışınlarına karşı korur.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 18.9 TL

Yeni NIVEA Disney Limited Edition Dudak Bakım Kremleri

NIVEA’nın en sevilen Disney Prenseslerinden oluşan ve sınırlı sayıda üretilen, Yeni NIVEA Disney Limited Editon Dudak Bakım Kremleri: Rapunzel Böğürtlenli, Ariel Çilekli, Jasmine Kirazlı ve Frozen Elsa, mineral yağ içermeyen, ışıltılı pigmentleriyle zenginleştirilmiş eşsiz formülü ile dudaklar üzerinde anında eriyor ve 24 saat boyunca nemli kalmasını sağlıyor.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 18.9 TL

 *Kaynak: Euromonitor International Limited; NIVEA ana marka, Vücut Bakım, Yüz Bakım ve El Bakım Kategorileri içinde; perakende ciro bazında, 2017.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir