Berna Laçin, sahne konusunda engellendiğini açıkladı!

Berna Laçin, sahne konusunda engellendiğini açıkladı!

Uzun bir süredir sosyal medyada saldırıya uğrayan Berna Laçin’in “Hayal Satıcısı” oyunu ile sahne alması Samsun’dan sonra Ordu’da da engellendiği haberleri gündeme bomba gibi düştü

Berna Laçin, dün tiyatro oyununun engellendiği haberlerini yalanlamıştı ve sosyal medya hesabından “Efendim oyunlarımla ilgili “iptal” açıklamalarına itibar etmeyiniz. Bir siyasi, başka bir siyasinin kuyusunu kazacak diye, koltuk kavgaları uğruna susmaz sanat… Vekiller kişisel çıkarlar için değil halka hizmet için halktan maaş alırlar. Kişisel fikirleri kendilerini bağlar.” demişti.

“2 gündür yaşadığım saçma engellemelerden sonra düşündüm de 30 sene boyunca pek çok farklı partinin yönettiği belediyelerin sahnesinde oynamışım.Mesela ANAP partili belediyeler vardı,DYP parti belediyeleri  vardı .Bir baktım, şimdi hiçbiri yok.
Sadece Tiyatro var hala…Biz varız”

“Arkadaş benim 2 günde 2 oyunum içim sahneler elimden alınmış , yılmamışım, gelmişim, halk yanımda durmuş , Türkiye’nin 65 ilde Baroları ifade özgürlüğümü desteklemiş, ben 1500 küsür kişiye 2 günde salınsuz sahne kurmuş oyun oynamışım. MUTLUYUM!
Corana, kor mu bana be!”

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir